On-line trénink pro muže, kteří chtějí
mít vyšší sebevědomí a bohatší život.

O autorovi: Radek Karban – kouč zvyšování sebevědomí

Radek KarbanHlavním autorem tohoto tréninku je Radek Karban, který se už léta věnuje osobnímu rozvoji, konkrétně zejména psychologii, lidskému chování, NLP (neuro-lingvistickému programování), koučování, hypnóze, EFT, TFT a jiným nástrojům, se kterými lze pracovat s lidskou myslí, duchem a tělem.

Procestoval polovinu zeměkoule a absolvoval v zahraničí tréninky u největších špiček v osobním rozvoji, zejména u osobností jako Anthony Robbins, Jack Canfield a Brendon Burchard.

Léta studoval myšlenky autorů jako Allan Pease, Dale Carnegie, Robert Kiyosaki, Napoleon Hill, Helsing, Tim Ferris, Freemantle, Derren Brown, Stephen Covey, Brian Tracy a mnoho mnoho dalších.

V ČR prošel mnoha tréninky špičkových koučů jako např. Zorica Gaíc, Libor Činka, Jitka Ďuricová, Jiří Vokáč Čmolík, Magdalena Vokáčová aj. V neposlední řadě prošel i hlubokými transformačními tréninky v Indii.

Učil se tak léta jak být mimořádně produktivní, jak mít ohromnou energii od časného rána do pozdní noci po celý rok, jak se přijímat a milovat, jak v lidech vyvolat žádané změny v mysli, jak vést lidi a komunikovat s nimi, jak funguje lidská mysl a jak s ní pracovat na vědomé i nevědomé úrovni a další. A protože se chce podělit s lidmi o to nejlepší, co se naučil a zažil, připravil pro muže tento neobvyklý trénink, který je složený z video-tréninku i živého akčního tréninku pro větší integraci. Sebevědomí totiž považuje za úplný základ šťastného a vyrovnaného života. Bez něho se nedokážeme přijmout, milovat, dát naši hodnotu ostatním, žít bohatý život, mít šťastný dlouhodobý vztah.

Radek Karban je také spolu-autorem mnoha jiných video-tréninků, např. jak efektivně zhubnout, jak efektivně navazovat partnerské vztahy, jak změnit myšlení v podnikání aj., a provází stovky lidí ročně na živých kurzech v různých oblastech života.

“Miluju ten pohled do očí lidí, kteří si právě uvědomili, co je klíč ke šťastnému a naplněnému životu. Miluju, když jim mohu předat kus sebe a je to posune tak neskutečně, že vám přijde jako byste z noci udělali den. Miluju pomáhat lidem začít žít naplno a s vášní. To je to tajemství života. Nikoliv práce. Nikoliv peníze. Nikoliv moc. Materiální věci nikoho neudělají dlouhodobě šťastného. Život je totiž cesta. Začněte si užívat, že ji jdete. Každý den, každou minutu, každou sekundu. A když budete šťastní vy, budu i já.”, řekl Radek Karban


<< Zpět na úvod