On-line trénink pro muže, kteří chtějí
mít vyšší sebevědomí a bohatší život.

Naše vize

Před dávnými a dávnými časy, kdy muži byli ještě lovci, hrdí, sebevědomí a odvážní, si muži brali, neptali se, neprosili. Bili se, soupeřili, vítězili. Postava byla svalnatá, jinak by nepřežili. Měli perfektní instinkty a něco jako “nejsem si jistý”, “nevím”, “na to nemám”… znamenalo jistou smrt.

A jak šel čas, stávali se z hrdých, odvážných a dominantních mužů stále méně a méně sebevědomí jedinci, které společnost čím dál více “poženšťovala”. V jazyce se zavedlo vykání a jiné “zdvořilostní” zbytečnosti. V oblečení místo kůže přišly hedvábné látky ženských barev.

Ve fyziologii člověka nastalo tolik proměn, že většina mužů už nemá tak ostré chlapské rysy, stejně jako nastal dramatický úbytek svalů a tím i síly, na které si dříve lovci a drsní chlapi tak zakládali. Místo přizozeného pohybu ve stepích, v lesích a skaliscích, jsme usadili dnešního “moderního” muže za obrovskou obdelníkovou “tenkou žárovku”.

Společnost a média nám nastavili “co se nemá”, “co se musí” a spoustu a spoustu pravidel. Pravidla jsme kdysi dávno určovali však my – náčelníci a kmenoví vůdci, jenž byli nejstatečnější, nejodvážnější a nejsilnější. A tak se nám z chlapů, kteří si brali co chtěli, zformovali “polomuži” – něco mezi křehkou něžnou ženou a alfa-samcem.

Jak k tomu však máme přijít? Co jste nám to udělali!? Vždyť dnes neumíme (= nemáme koule) ani oslovit ženu, která se nám líbí, a které bychom rádi dali syna. Bojíme se, váháme, máme ostych, skláníme hlavu, uhýbáme pohledem. Ztrácíme cílevědomost, ztrácíme rozhodnost, ztrácíme pevnou vůli a sebejistotu. Taková je, bohužel, dnešní tvrdá realita. Muž už není mužem, jakým býval, a jakého ženy zbožňovaly a po kterém toužily. Biologický vývoj a naprogramování se však tak rychle nemění. A tak je obrovská poptávka ve všech možných oborech a odvětvích po lídrech, po vůdčích typech, za kterými ten houfný dav poslušně půjde. Dříve tomu také tak bývalo – vůdce vystoupil na nejvyšší bod a zavelel, kudy se půjde. A právě těchto lidí je čím dál méně a méně.

Dnešní společnost je tak extrémně oceňuje – jak ve firmách, tak ženy samotné. A ač to málo která chce přiznat, z pohádek a médii sní o princi na bílém koni, ale ve skutečnosti končí s “grázlem”, který ji právě svými vlastnostmi a hodnotami neskutečně přitahuje. Úspěšní dominantní jedinci dnes mají úspěchy úplně všude, kde si to jen umíte představit – sebevědomí je totiž základním pilířem úspěchu, prosperity a štěstí v životě. A právě od toho jsme vytvořili tento jedinečný trénink, který mužům v jejich cestě ke ztracenému neomezenému sebevědomí, odvaze, hrdosti a dominanci pomůže.

Tento trénink využívá nejnovějších poznatků z oblasti psychologie, motivace, a pokročilých terapeutických technik. Díky tomu dokážeme “přeprogramovat” lidskou mysl a “smazat” chybné nastavení, které nám bylo od dětství vtloukáno do hlavy ze všech stran.

Tento trénink mění muže tak, jako změnil vynález elektřiny civilizaci.

Co mohu po absolvování tréninku očekávat? 

  •  Pevnější vůli, větší cílevědomost a jasno ve svých vnitřních hodnotách.
  •  Ztratím ostych oslovit dívky a ženy, které se mi líbí. Začnu je přitahovat.
  •  Na pohovorech získám okamžitě plusové body a snáze najdu uplatnění.
  •  Snáze se dostanu na vyšší karierní vedoucí místa a zvýší se můj příjem.


Kdo je autorem tohoto tréninku?

Hlavním autorem je Radek Karban, který se už léta věnuje psychologii, absolvoval množství tréninků u nás i ve světě v oblasti práce s lidmi, myslí a tělem. Procestoval polovinu zeměkoule a navštívil mnoho kultur. Inspiruje se u svých kolegů ve světě, kteří podobně jako on pomáhájí lidem začít žít život naplno. Jeho životní misí je činit lidi šťastnými a naplněnými. Radka baví adrenalinové a bojové sporty, pravidelně skáče s padákem ze 4 km, věnuje se horolezectví, miluje vodní skůtry a freestyle lyžování a rád přechází přes žhavé uhlíky bosou nohou.

Vzkaz všem, kteří se dostali až sem:

“Hranice neexistují. Ty jsou jen v naší mysli. Změň své předsvědčení a pohled na věci okolo a realita se změní podle nich. Každý máme tu moc dokázat zdánlivě nemožné. Je to jen o tom, zdali to chceme celým svým srdcem, duší, myslí i tělem. A pokud ano, dokážeme vše. Přestane existovat slovo nemožné. Přestanou existovat hranice.”, Radek Karban.