Buď MISTREM v sebevědomí!

Měj OCELOVOU SEBEDŮVĚRU, začni si 100% věřit!
Trénink pro muže, co chtějí být fakt třída!

DOKAŽ V ŽIVOTĚ VÍC,
NEŽ  SE TI KDY ZDÁLO!

ZAŽIJ TEN POCIT!

  • Ocelová víra v sebe je základ veškerého úspěchu v životě. VYBUDUJ JI jednou provždy!
  • Tohle je hustý trénink pro muže, co chtějí MAXIMUM. Jiné kurzy na sebevědomí už nebudeš nikdy potřebovat! GARANTOVÁNO.
  • Otevři dveře k lepšímu životu. Začni si 100% věřit ve všech situacích! ŽIJ ŽIVOT NAPLNO!
  • Zlepši své vztahy (ženy milují totálně sebejisté muže), zrychli růst ve své kariéře, nastartuj svůj byznys, začni cítit silné nadšení do života! Překážky přestanou existovat! Buď štasným!

STAŇ SE MISTREM SEBEDŮVĚRY a SEBEVĚDOMÍ!

Můžeme Ti tu říkat tisíc slov. Ale jen ty sám cítíš, že bys měl se sebou ještě něco udělat. Že Ti něco chybí. Že něco potřebuješ. Protože TY CHCEŠ ŽÍT NAPLNO V TOMTO ŽIVOTĚ. Užívat si ho. Vychutnávat. Mít vliv. Uznání. Sílu. A právě o tom je tento pokročilý trénink pro opravdové muže. Využij všeho, co Ti život nabízí! Tvůj čas právě nadešel...

3-denní pobytový trénink Mistrovství v Sebevědomí vytvořil trenér sebevědomí a autor online tréninku Síla Sebevědomí Radek Karban proto, aby Ti pomohl smazat zbytečná omezení a špatné zkušenosti z minulosti (např. z výchovy, od rodičů, ze školy, kritiku, posuzování, strachy, ponižování, odmítnutí apod.) a nahrál Ti do mozku nové prospěšnější programy (přesvědčení o sobě, nový hodnotový systém, že jsi dost dobrý, že si zasloužíš jen to nejlepší apod.). Díky Radkovým hlubokým zkušenostem v oblasti psychologie, NLP, EFT, pobytům v Indii s mnichy, meditacím a prožitkovým cvičením, se můžeš těšit na výjimečný trénink, který nikdo jiný v Evropě nedělá.

Ubytování v TOP hotelu vč. snídaně v ceně!

Bude to nezapomenutelné. Zážitek na celý život! Proto luxusní prostředí a ubytování.

Přes 30 hodin intenzivní výuky a tréninku!

Předáme ti to nejlepší co jsme získali v zahraničí na kurzech za více jak 1,5 milionu. Máš to za zlomek!

Úzká skupinka pár lidí. Naučíš se maximum!

Více času věnovat se každému individuálně. Více času pro cvičení právě pro Tebe. Oceníš to.

Trénink uvnitř v krásném salonku a také venku!

Nádherné místo s výhledem na velkou část Prahy. Příjemné denní světlo. Voda ZDARMA!

Žiješ jen jednou! TOTÁLNÍ PROMĚNA již 26.20.-28.10.2018!

Chceš to v detailech? OK, máš to mít!

Pevná sebedůvěra a víra v sebe

Spousta lidí má v sobě naučené špatné vzorce chování, přesvědčení, hodnot. Byly nám dány společností, rodinou, systémem i námi samými. Jakmile to člověk v sobě “uvidí” a pochopí, může se od nich odprostit. Být svobodnějším. A právě na to abys byl více svobodným mužem budeme cílit! Pryč se strachem! Pryč s obavavy! Pryč s nejistotou. To už nebude mít ve Tvém životě místo. Začneš opravdu ŽÍT!

kockalev

happy

Přitáhni si skvělou budoucnost!

Člověk je úžasná bytost. Chce mít spoustu věcí pod kontrolou. Chce mít cíle. Ambice. Chce něco vlastnit, ale jakmile toho dosáhne, potěšení jakoby zmizí. Proč nejsme jenom šťastní? Jak trvalého stavu štěstí dosáhnout? Budeme pomocí škály cvičení opravovat uvědomění o sobě samém a rozšiřovat své obzory. Zažíješ mocné techniky, které Ti obrovsky pomohou do života a ujasníš si krystalicky čistě své největší touhy, plány, vize a sny. Pak vyrazíš je rovnou naplno plnit, vyrazíš jim vstříc!

Nakopni se vpřed! Žij NA MAXIMUM!

Mít svoje pohodlíčko… to chce většina lidí. A proto také většina lidí není úspěšná. Nejsou milionáři. Nemají atraktivní partnery. Nejsou šťastní. Nemají nevšední zážitky a emoce. Výstupem z komfortní zóny co budeme dělat odhodíš své obavy, zažiješ nemožné a naučíš se to využívat ve všech oblastech života – ve vztazích, v kariéře, v byznysu, v rodině. Užiješ si to! A zajistíš si tím pokoření všech zbývajících limitů, nejistot a obavy o sobě a svém životě. Ty máš na víc! Dosáhni svého plného potenciálu. Svého MAXIMA!!!

uspesny

Toward Digital Encryption

Účinek, co trvá léta. GARANTOVÁNO.

Nechceme, aby tenhle trénink byl pro Tebe jen další v řadě. Proto je celá jeho koncepce založena tak, aby to ZMĚNILO TVÉ JÁ. TVOJI BYTOST. TEBE SAMOTNÉHO. Trvale. Takže budeš mít tu čest zažít hodně hluboké věci, které se ani nedají pochopit. Na žádný podobný trénink už nikdy nebudeš muset jít. Tvé sebevědomí bude pevné s jistotou v sebe samého. Jde o tzv. deep reimprinting & reborning. Máš se na co těšit!

Jaké to bylo loni? Poslechněte si to sami...

POZOR: Počet míst je omezený jen pro max. 15 účastníků!
(teď už zbývají jen 2 volná místečka a je na rok zcela vyprodáno!)

Kdo Tě tímto průlomovým tréninkem provede?

radek-argentinaradek-letadloTímto výjimečným tréninkem Tě bude provázet populární trenér zvyšování sebevědomí Radek Karban, autor video-tréninku Síla Sebevědomí pro muže, autor knihy Proměň své sny v realitu a certifikovaný NLP Master mistrovské úrovně. Věnuje se tématu sebevědomí několik posledních let a za tu dobu na nich pomohl již více jak 360 mužům. Pořádá mužská setkání a skupiny na rozvinutí našeho mužství, mužské energie, prohloubení polarity. Ještě týdny po této akci vše budeš vstřebávat a hluboké změny v mysli budou postupně dozrávat. MEGA POSUN. MEGA AKCE. MEGA VÝSLEDKY. Buď MISTREM svého sebevědomí!

Na kolik Tě tato velmi pokroková akce vyjde?

Nejblíže se něco obdobného dělá v USA a takový intenzivní 3-denní trénink tam vychází na zhruba 2300 USD, tj. při aktuálním kurzu okolo 56 000 Kč, bez ubytování a bez snídaně. Protože žijeme v České republice, snažíme se ceny a náklady optimalizovat na místní poměry. Proto je tato investice do sebe nastavena tak, aby si ji mohl dovolit každý, kdo opravdu chce zažít raketový osobní posun kupředu – ve svém životě, v sebe-důvěře, v sebe-jistotě a v sebe-vědomí. A jak všichni víme – investice do sebe jsou vždy ty nejlepší investice v životě, neboť se nám tisícinásobně vrátí.

radek-sal

Záloha na tento super-intenzivní trénink Mistovství Sebevědomí na 3 celé dny je dnes pouze 8 995 Kč 4990 Kč včetně 21% DPH.

Doplatek na místě při registraci bude 12 093 Kč 4950 Kč (včetně DPH). Tj. jen 1/5 toho, co v USA. Je to investice do sebe - do Tebe, kterou už Ti nikdo nikdy nevezme. Proto jsou tyto investice 100x lepší než jakékoliv movité věci a blbosti, za které peníze rádi vyhazujeme. Toto je rozvoj chlape, Tvůj životní růst a bleskový posun vpřed!

Běžným jevem po absolvování tohoto tréninku je to, že účastník přijde za šéfem, že chce přidat 20-25% platu jinak že končí - bude si už totiž plně vědomý svých kvalit. To je enormní sebejistota, která Ti otevře netušené možnosti. A za 3 měsíce máš investici zpátky a těžíš z toho celý život! A někteří naopak co rozjeli své byznysy díky svému odhodlání a zápalu po tomto tréninku vydělávají ročně miliony. A to jsou fakta, o kterých víme z referencí minulých účastníků. Jak neskutečně silný bude životní posun u Tebe?

Počet možných míst je pevně daný, aby se každému účastníkovi dostalo dostatečného času při všech cvičení a osobní péče kouče. Proto chceš-li opravdu ŽÍT ŽIVOT NA MAXIMUM, vyplň ihned níže přihlášku a začni se těšit, bude 100% totálně vyprodáno jako minulý ročník.

Příspěvek na ubytování je ve výši 2000 Kč vč. DPH a zahrnuje 2x ubytování v krásných pokojích včetně bohaté buffetové snídaně a pitný režim po celou dobu tréninku.

Pamatuj, že jiné kurzy a tréninky na celou oblast sebevědomí už nebudeš nikdy potřebovat. 100% se Ti to bude líbit! Je to to nejlepší, co pro sebe můžeš v životě udělat.

Žiješ jen jednou! TOTÁLNÍ PROMĚNA již 26.-28.10.2018!

Vyplň NYNÍ svou přihlášku zde:

ZBAV SE OSTYCHU, STRACHU, NEJISTOTY, VÁHÁNÍ.
ZAČNEŠ SI 100% VĚŘIT A VŠE BUDE RÁZEM SNAŽŠÍ!!!

Co o tomto certifikovaném tréninku říkají minulí účastníci?

Doporučuji lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. Trénink přidá na sebevědomí a dostane vás z komfortní zóny.

Tomáš Novotný

Luxus, dalo mi to fakt hodně! Dělejte to dál, jste skvělí lidi!

Tomáš Vachoušek

Super zkušenosti. Dostal jsem kopanec, který mě posunul o světelný rok kupředu. Spatřil jsem svůj potenciál.

Petr

Velmi tvrdé probuzení, které jsem potřeboval. Rozhodně doporučuji všem klukům, aby se mohli proměnit v muže.

Michal Cypris

Super akce Doporučuji všem, jako povinný trénink. Určitě to jde se stát pořádným chlapem!

Petr Hýbl

Jsem opravdu rád, že jsem trénink objevil. Sebevědomí je moje téma. Kluci dělají dobrou práci v ČR, kde jsou předsudky velmi silné. Díky chlapi!

Martin Hrubý

Trénink měl pro mě velký přínos. Utvrdil jsem se v některých názorech a spoustu nových názorů a podnětů jsem získal.

Vojtěch Pokorný

Zažil jsem si věci, které pro mě ještě nedávno byly nemyslitelné. Užil jsem si indickou meditaci a celkově mi kurz ukázal cestu kterou se mám vydat. Díky chlapi!

Jan Kůrka

Hodně zajímavých vstupů a vhledů do psychiky, super meditace -> vnímám to jako velký přínos.

Jan Markel

Trénink se mi líbil, protože jsem poznal nové způsoby upevnění sebevědomí a získal nové přátele a kamarády. Díky!

Antonín Vaněk

003

002

001

004

spolecna-ss2-2015

Máš nějaké dotazy? Piš radek@silasebevedomi.cz
Jsem tu pro Tebe a vše Ti zodpovím.

Žiješ jen jednou!
Tohle bude Tvá TOTÁLNÍ PROMĚNA!

POZOR: Jen 2 volná místa, neváhej ani minutu a měj to své jisté!

© SÍLA SEBEVĚDOMÍ 2014-2017 – Nejpokročilejší trénink pro muže, kteří chtějí od života maximum.